tr
tr

Mersin ambar

Mersin ambar

Ceysem lojistik hizmetleri İstanbul Mersin ambarı hizmeti sunmaktadır 0554 144 22 22 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.

Ceysem Lojistik olarak, Türkiye’nin farklı bölgelerine verdiğimiz taşımacılık hizmetlerinin öne çıkanlarından biri olan Mersin Ambar hizmetimiz ile İstanbul’dan Mersin’e ürünlerinizi güvenle ve hızla taşıyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan geniş ve güvenli depolarımız sayesinde tüm ilçe adreslerinden ürün alımı yapmaktayız. Ürünlerinizin büyüklüğü, miktarı ve içeriği ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş çeşitlilikte araç ve ekipmanlara sahibiz. Ürünlerinizi adresinizden alıyor ve 2 gün içinde Mersin’deki belirttiğiniz adrese güvenle teslim ediyoruz. Ayrıca isteğe bağlı olarak, ekstra ücretle kata ürün çıkarma, depoya ürün taşıma ve rafa ürün dizme hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca acil taşımacılık ihtiyaçlarınız için ekspres araçlarımız bulunmaktadır.

Sigortalı taşımacılık

Taşımacılık süreci, beklenmedik durumları içerebileceği için Ceysem Lojistik olarak biz, müşterilerimizin yanında olmayı ve onlara güvenli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bunun en önemli unsurlarından biri sigortalı taşımacılıktır. Sigortalı taşımacılık, olası kaza, zarar ya da kayıplara karşı müşterilerimizi koruma altına alır ve taşımacılık sürecinde onlara bir güvence sağlar. Taşıma sırasında oluşabilecek beklenmedik durumlar ve hasarlar için yüklerinizi 100.000.000 TL’ye kadar ücretsiz sigortalıyoruz. Bu miktarın üzerindeki yükler için ise sigorta hizmetini müşterilerimiz kendileri sağlamaktadır. Bu hizmetimizle, taşıdığımız yüklerin güvende olduğunu bilerek müşterilerimize ek bir huzur ve güven sunmaktayız.

Sigortalı taşımacılık hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için benzersiz bir güvence sunar. Özellikle değerli veya hassas yüklerin taşınması durumunda, sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde, yüklerinizin güvende olduğunu bilerek, taşıma sürecini gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, sigortalı taşımacılık hizmetimiz, müşterilerimizin taşıma sürecinde oluşabilecek finansal riskleri en aza indirmelerine yardımcı olur. Bu şekilde, müşterilerimiz hem maddi açıdan hem de zihinsel açıdan rahat bir taşıma deneyimi yaşarlar. Ceysem Lojistik olarak, taşımacılık hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve her türlü taşımacılık ihtiyacınızı karşılamak için çalışıyoruz.

İstanbul alım noktaları

Ceysem Lojistik, İstanbul’un her köşesine yayılmış güvenli ve geniş depoları ile hizmetinizde. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerden, ister 1 koli ister 100 koli olması fark etmeksizin ürün alımı gerçekleştiriyoruz. Her türlü talebinizi, yüksek verimlilik ve profesyonellik standartlarına uygun olarak karşılamaktayız. Yükleriniz, güvenli ve hızlı bir şekilde adresinizden alınır ve belirttiğiniz Mersin adresine teslim edilir. Tüm bu süreçte, yüklerinizin güvende olduğunu ve zamanında teslim edileceğini garanti ediyoruz.

İstanbul’un geniş coğrafyası üzerinde hizmet vermekteyiz. Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar, Pendik, Ümraniye, Bahçelievler, Sultangazi, Üsküdar, Maltepe, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Başakşehir, Sancaktepe, Esenler, Kağıthane, Avcılar, Ataşehir, Eyüpsultan, Fatih, Beylikdüzü, Sultanbeyli, Sarıyer, Arnavutköy, Zeytinburnu, Güngören, Çekmeköy, Tuzla, Bayrampaşa, Şişli, Büyükçekmece, Beykoz, Beyoğlu, Bakırköy, Silivri, Beşiktaş, Çatalca, Şile, Adalar, Eminönü, Sirkeci, Topkapı, Perpa, Hadımköy, Nişantaşı, Levent, Halkalı, Yenibosna ve İstoç olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinden alım gerçekleştiriyoruz.

Tüm alım noktalarımızda öz mal araçlarımız ve uzman personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Ürünlerinizi en hızlı, en güvenli ve en verimli şekilde taşımayı taahhüt ediyoruz. Ürünleriniz, uzman ekibimiz tarafından özenle araçlara yüklenir ve en uygun ve güvenli şekilde istiflenir. Bu sayede, ürünlerinizin teslim süreci boyunca zarar görmesi ihtimali en aza indirgenir. Alım işlemi esnasında, ekstra ücretle kata ürün çıkarma, depoya ürün taşıma ve rafa ürün dizme hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Her aşamada, sizin ihtiyaçlarınız ve memnuniyetiniz bizim için birinci sıradadır.

Mersin teslimat noktaları

Ceysem Lojistik olarak, Mersin ilinin tamamına geniş kapsamlı teslimat hizmetleri sunmaktayız. İstanbul’dan alınan ürünler, Mersin’in tüm ilçelerine güvenle ve hızlı bir şekilde ulaştırılır. Sadece belirli bir alanda değil, Mersin’in tüm geniş coğrafyasında, Akdeniz, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Silifke, Tarsus, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar ve Mut olmak üzere tüm ilçelerine teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

Firmamızın standart hizmeti, kapıdan kapıya taşımacılıktır. Bu hizmet, taşıdığımız ürünlerin belirttiğiniz adrese kadar teslim edilmesini sağlar. Bu sayede hem teslimat sürecinin hızı hem de müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Bu hizmet, taşımacılığı daha verimli, sorunsuz ve müşteri odaklı hale getirir. Ek olarak, ekstra ücretle kata ürün çıkarma, depoya ürün taşıma ve rafa ürün dizme gibi hizmetler de sunmaktayız. Bu hizmetler, müşterilerimizin daha komple bir taşımacılık deneyimi yaşamasını sağlar. Ayrıca acil taşımacılık hizmetimiz sayesinde, teslim süreçlerinde esnekliği ve hızı garanti ederiz. Tüm bu hizmetlerimiz, size ve yükünüze özel olarak dizayn edilmiştir, böylece her teslimatın pürüzsüz ve zamanında olmasını sağlarız.

Parsiyel taşımacılık

Çeşitli taşımacılık ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Bu hizmetlerimizden biri de parsiyel taşımacılıktır. Bu hizmet, birden çok müşterinin yükünü tek bir seferde taşıma prensibine dayanır. Bu, her bir yük için ayrı ayrı sefer düzenlemenin getirdiği yüksek maliyetlerin önüne geçer ve daha düşük bir maliyetle yüklerinizi taşıma imkanı sunar. Parsiyel taşımacılık, özellikle daha az miktarda ürün taşıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için idealdir. Fakat bu hizmetimizden, büyük miktarda ürün taşıma ihtiyacı olan müşterilerimiz de faydalanabilir. Tek bir koli veya daha fazla miktarda koli taşıma ihtiyacınız olsun, bizimle iletişime geçtiğinizde size en uygun çözümü sunuyoruz.

Parsiyel taşımacılığın en büyük avantajlarından biri de maliyet optimizasyonudur. Birden fazla yükü bir araya getirerek hem taşıma maliyetlerini optimize ederiz hem de operasyonel verimliliği artırırız. Bu hizmet, küçük ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilir ve her sektörden müşterimizin taşımacılık süreçlerini kolaylaştırır. Ek olarak, acil taşımacılık hizmetimiz sayesinde, müşterilerimizin acil Mersin Ambar kargo ihtiyaçlarına da çözüm sunuyoruz. Bu hizmetimiz, hızlı ve zamanında teslimat ihtiyacı olan müşterilerimiz için idealdir.

Depolama

Ürünlerinizin depolanması gerektiğinde, Ceysem Lojistik olarak geniş ve güvenli depolarımızla hizmetinizdeyiz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası başta olmak üzere tüm illerde antrepolarımız bulunmaktadır. Uzun veya kısa süreli depolama ihtiyaçlarınıza yönelik esnek çözümler sunuyoruz. Depolarımız güvenlik kameraları ve alarm sistemleri ile 7/24 koruma altındadır. Ürünlerinizi depolarımızda güvenle saklayabilir, istediğiniz zaman taşıma talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Depo: 20.000 m2 kapalı alan

İstanbul Anadolu Depo: 15.000 m2 kapalı alan

Mersin Depo: 15.000 m2 kapalı alan

Mersin Ambarı Zeytinburnu

Her ihtimale karşı stratejik konumlandırılmış ambarlarımızla hizmet veriyoruz. Zeytinburnu’da bulunan Mersin ambarımız, bu noktalardan biridir. İstanbul’un batı yakasına hizmet veren bu ambarımız, Zeytinburnu’ndaki tüm mahalle ve sokaklardan yük alımları gerçekleştiriyor. Özellikle Zeytinburnu ve çevresinde bulunan müşterilerimiz için bu ambarımız, hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilmenin en pratik yolunu sunuyor.

Zeytinburnu ambarımızdan alınan yükleriniz, belirttiğiniz Mersin adresine güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırılır. Ürünlerinizin taşıma süreci, profesyonel ekibimiz tarafından dikkatli ve titiz bir şekilde yönetilir. Taşıma sürecinin her aşamasında, ürünlerinizin güvenliği ve zamanında teslimatı bizim için en önemli önceliktir. Ambar hizmetlerimizden bahsederken, sunduğumuz diğer önemli hizmetleri de anmamak olmaz. Taşımacılık hizmetlerimiz, sadece ürünlerinizi bir yerden bir yere taşımakla sınırlı değildir. Özellikle geniş ve ağır yüklerin taşımacılığını kolaylaştırmak için forklift hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mersin Ambarı Anadolu Yakası

Taşımacılık hizmetlerimizi İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Ambar Mersin üzerinden geniş bir coğrafyaya yayıyoruz. Bu ambarımız, Anadolu Yakası’ndaki tüm ilçelerden ürün alımı yapmaktadır. Ürünlerinizi adresinizden alıyor ve Mersin’e olan sevkiyatınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilme yeteneğimizle, Mersin’e olan tüm gönderileriniz için bize güvenebilirsiniz.

Bununla birlikte, sadece taşımacılık hizmeti sunmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize çeşitli hizmetler sunarak onların ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Bunlardan biri, yüklerin taşınma sürecini kolaylaştıran ve zaman tasarrufu sağlayan forklift hizmetleridir. Ayrıca, ihtiyaç duymanız halinde ambalajlama ve depolama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mersin Ambarı İkitelli

Ceysem Lojistik olarak Mersin Ambarı İkitelli de şehir içi ve şehirlerarası bir dizi kapsamlı hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İstanbul’un çeşitli noktalarından yük alımı gerçekleştiren İkitelli Ambarımız, taşımacılık süreçlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yönetmektedir.

Ambarımızın sunmuş olduğu hizmetler arasında, parsiyel ve komple taşımacılık, ambar teslimatları, kapıdan kapıya teslimatlar, yurt içi ve yurt dışı taşımacılık ve özel taşımacılık hizmetleri bulunmaktadır. Modern taşıma ekipmanları ve alanında deneyimli personel kadromuz ile tüm taşımacılık ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Mersin Nakliyat

İstanbul Mersin nakliye ambarı hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında parsiyel ve komple yük taşımacılığı bulunurken, aynı zamanda acil durumlar için ekspres taşımacılık hizmetimizle de daha hızlı ve verimli çözümler sunuyoruz.

Söz konusu hizmetlerin yanı sıra, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş araç filomuzla da hizmet veriyoruz. Araç filomuz, yükünüzün büyüklüğüne ve taşıma gereksinimlerine bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Örneğin açık kasa, kapalı kasa, uzun şase, kısa şase, kamyonet, minibüs, kamyon ve tır gibi araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımızın hepsi modern ve düzenli olarak bakımları yapılmış araçlardan oluşur. Bununla birlikte, filomuzdaki tüm araçlar en fazla 5 yaşında olup, bu da yüksek performans ve güvenilirlik standartlarını garanti eder.

Mersin Ambarı İstoç

İstanbul’un en merkezi konumlarından biri olan Mersin Ambarı İstoç, geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. Bu stratejik konum, İstanbul’un her ilçesinden tüm yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alınmasını ve Mersin’e sevk edilmesini sağlar. İstoç’taki ambarımız, son teknoloji lojistik ekipmanları ve deneyimli personeli ile donatılmış olup, yüklerinizi güvenle alıp belirttiğiniz Mersin adresine sorunsuz bir şekilde ulaştırır.

Ayrıca Ceysem Lojistik olarak sunduğumuz hizmetler sadece bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda kapıdan kapıya teslimat, parsiyel taşımacılık, sigortalı taşımacılık gibi çeşitli ek hizmetlerimizle de taşımacılık sürecinizi kolaylaştırıyoruz. İstanbul’dan Mersin’e olan tüm gönderileriniz için bizimle güvenle işbirliği yapabilirsiniz.

Mersin Ambarı İstanbul

İstanbul’un her iki yakasında bulunan Mersin Ambarlarımız ile Ceysem Lojistik olarak, İstanbul’un geniş bir coğrafyasına yayılmış müşterilerimize etkin lojistik hizmeti sunmaktayız. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında bulunan modern ve güvenli depolarımızla, İstanbul’dan alınan her türlü yükü Mersin’in tüm ilçelerine güvenle ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Fakat hizmetlerimiz sadece bu kadarla sınırlı değil. Ekstra hizmetlerimizle de müşterilerimizin taşımacılık deneyimini daha da kolay ve verimli hale getiriyoruz. Bu hizmetlerimiz arasında parsiyel taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve kapıdan kapıya teslimat bulunuyor. Bu sayede İstanbul’dan Mersin’e olan tüm sevkiyatlarınızı bize güvenle emanet edebilirsiniz.

Mersin Ofis Taşımacılık

Mersin Taşımacılık Ambar Ofis hizmetlerimizle, iş yerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyabiliriz. Ofis taşımacılığı, hassasiyet ve dikkat gerektiren bir işlem olduğunu bilerek, eşyalarınızı özenle paketliyor ve hedef noktasına hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Uzman personelimiz, mobilyalarınızı monte ederken en iyi uygulamaları kullanarak işlemleri gerçekleştirecektir. İhtiyaç duyduğunuzda depolama hizmetimiz de mevcuttur. Bizimle ofis taşımacılığı konusunda rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Ne Taşıyoruz ?

Ceysem Lojistik olarak, koli, çuval, palet, bidon, tank gibi çeşitli formdaki eşyalarınızın ve malzemelerinizin taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Hukuki düzenlemelere uygun ve yanıcı olmayan her türlü malzemeyi güvenli bir şekilde taşıyabiliyoruz. Hızlı ve acil taşımacılık gereksinimleriniz için ekspres araçlarımız da mevcut. Tüm araçlarımızda kurye hizmeti sunuyoruz, böylece malzemelerinizin taşınması sürecinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Her türlü taşımacılık ihtiyacınızda, Ceysem Lojistik olarak hızlı ve güvenli hizmet anlayışımızla her zaman sizin yanınızdayız.

Bize ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki Mersin Ambar telefon bilgilerini kullanabilirsiniz:

Telefon: 0554-144-2222

Hizmet Özellikleri
  • Ücretsiz adresten alım garantisi
  • Ücretsiz adrese teslim garantisi
  • Tüm gönderileriniz sigortalı olarak taşınır.
  • Online kargo takibi
Fotoğraf Galerisi

Firmamız sabah 08:00 itibariyle akşam 19:00 a kadar sizlerin yüklerinizi İstanbul dan Mersine taşımak için tüm güçleriyle çalışmaktadır.

Sıkça Sorulanlar
Teslimat süresi nekadar ?

Firmamız İstanbul da ürünlerinizi adresinizden aldıktan sonra 48 saat içerisinde Mersin de adrese teslim etmektedir.

Ürünler sigortalımı taşınmaktadır ?

Firmamız adresten alınan tüm ürünleri 100.000.00 TL ye kadar sigortalı olarak taşımaktadır daha yüksek meblağlı gönderileri kendiniz sigortalamanız gerekmektedir.

Neden sizi tercih edelim ?

Çünkü ekibimizde çalışan tüm personel yıllardır sektörde çalışan kalifiye personeldir alanında uzman ekibimiz mevcuttur.

Sizlere her zaman daha iyi hizmet nasıl sunarız düşüncesiyle her yeni güne uyanıyoruz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Stet clita kasd gubergren, no sea takimata
Duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?