tr
tr

Besni ambar

Ceysem lojistik Besni ambar hizmetleri ile siz değerli firmalara İstanbul Besni ambar hizmetleri vermektedir. Firmamız politikaları gereği en uygun fiyatlı taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Bize sormadan İstanbul Besni ambar yüklerinizi taşıttırmayınız.

0554 144 22 22 numaralı telefondan bizi arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmaların ürün satışlarında en önemli kalemlerden biri nakliye fiyatlarıdır İstanbul Besni arası fiyatlar bir hayli yüksektir firmamız birden fazla müşterinin yükünü aynı araç ile Besni ye sevk ettiği için en uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. Bizi tercih etmenizdeki en önemli etken araçlarımız aktarmasız olarak her gün Besni ye gitmektedir.

Neler taşıyoruz ?

Koli , Çuval , Palet , bidon , ibc tank , rulo , sac , inşaat malzemeleri , stand ve benzeri taşınmasında sakınca olmayan her türlü eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

İstanbul Besni ambarı 48 saat içerisinde adresinizden alınan yükleri Besni de adrese teslim etmektedir.

İşinde uzman güler yüzlü hizmet veren samimi çağrı merkezi personeli sizlere hizmet vermek için her gün çalışmaktadır.

Besni ambarı ikitelli

Besni ambarı ikitelli bölgesinde sizlere hizmet vermekte olan firmamız haftanın 6 günü ikitelli bölgesinde araçları ile tüm sanayi sitelerinden malzeme toplamaktadır.

Yükünüzün değerini biliyoruz ürünlerinizi sigortalayıp ondan sonra sizden teslim alıp sevk ediyoruz sizin de yükünüz değerliyse burada kendinizi değerli hissedeceksiniz.

İkitelli bölgesinde 5 adet kapalı kasa kamyonet , 2 adet açık kasa kamyonet , 1 adet kamyon ile yüklerinizi toplamaktadır araçlarımız yükleriniz fazla olduğu takdirde direk teslimat noktasına gidecek araç adresinize yanaştırılmaktadır

Tüm araçlarımızda istifçi personel bulunmaktadır yükleriniz özveriyle araçlara istiflenmekte ve indirilirken de aynı özveri ile hizmet verilmektedir.

ikitelli bölgesinde alım yaptığımız sanayi siteleri

Atatürk oto sanayi sitesi , Aykosan , Aymakoop , Bağcılar-Güngören , Biksan , Çevre san , Çorap ve triko , Demirciler , Dersan , Dolapdere , Esenler , Esot , Evren , Galvano , Heskop , imsan , İsdök

Kargo takibi

Gönderi teslim alındı , Çıkışa hazırlanıyor , Gönderi yolda , Teslimat şubesinde , Kurye dağıtımda , Teslim edildi

Gönderilerinizin tüm aşamalarını online olarak takip etmek ister misin firmamız aracılığı ile sevk edilen tüm malzemeler online olarak takip edilebilmektedir çok kısa sürede gönderileriniz adrese teslim edilmektedir.

Besni nakliyat

Firmamız Besni nakliyat olarak İstanbul da her türlü nakliye yüklerinizi güvenli bir şekilde Besni ye taşımaktadır. Sizde aldığınız hizmeti değerlendirin kaliteli hizmete uygun fiyata ulaşmak istiyorsanız size çok yakınız.

Hizmet Özellikleri
  • Ücretsiz adresten alım garantisi
  • Ücretsiz adrese teslim garantisi
  • Tüm gönderileriniz sigortalı olarak taşınır.
  • Online kargo takibi
Fotoğraf Galerisi

Firmamız sabah 08:00 itibariyle akşam 19:00 a kadar sizlerin yüklerinizi İstanbul dan Adıyaman’a taşımak için tüm güçleriyle çalışmaktadır.

Sıkça Sorulanlar
Teslimat süresi nekadar ?

Firmamız İstanbul da ürünlerinizi adresinizden aldıktan sonra 48 saat içerisinde Adıyaman da adrese teslim etmektedir.

Ürünler sigortalımı taşınmaktadır ?

Firmamız adresten alınan tüm ürünleri 100.000.00 TL ye kadar sigortalı olarak taşımaktadır daha yüksek meblağlı gönderileri kendiniz sigortalamanız gerekmektedir.

Neden sizi tercih edelim ?

Çünkü ekibimizde çalışan tüm personel yıllardır sektörde çalışan kalifiye personeldir alanında uzman ekibimiz mevcuttur.

Sizlere her zaman daha iyi hizmet nasıl sunarız düşüncesiyle her yeni güne uyanıyoruz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Stet clita kasd gubergren, no sea takimata
Duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?