tr
tr

Ankara ambar

Ankara ambar

Ceysem lojistik hizmetleri gün aşırı İstanbul Ankara ambar hizmeti vermektedir bugün teslim aldığımız ürünler ertesi gün Ankara da adrese teslim edilmektedir fiyat teklifi almak ve araç talep etmek için 0554 144 22 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ankara Ambar, Türkiye’nin lojistik alanında öncü firmalarından biri olan Ceysem Lojistik’in Ankara bölgesinde sunduğu bir hizmettir. Bu hizmet, İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında bulunan depolarımızdan aldığımız ürünleri 2 gün içerisinde Ankara’daki belirlenmiş adreslere ulaştırıyoruz. İster 1 koli, ister 100 koli olsun, kapıdan kapıya taşımacılık hizmeti ile tüm eşyalarınız güvende ve zamanında teslim edilir. Hizmet kalitemizi artırmak adına isteğe bağlı olarak ekstra hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Acil taşımacılık ihtiyaçlarınız için ekspres araçlarımız, sigortalı taşımacılık ihtiyaçlarınız için ücretsiz sigorta hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Ankara Ambar hizmetimizle İstanbul’dan Ankara’ya taşımacılık işlerinizde yanınızdayız.

Sigortalı taşımacılık

Ceysem Lojistik olarak, sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve güvenilirliği kadar, müşterilerimizin eşyalarını güvence altına almanın önemini de biliyoruz. Bu nedenle, taşıma sürecinde oluşabilecek her türlü aksilik veya hasara karşı Sigortalı Taşımacılık hizmetimizi sunuyoruz. Hem parsiyel taşımacılık hem de komple taşımacılık hizmetlerimizde, eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. 100.000.000 TL’ye kadar olan tüm gönderiler, Ceysem Lojistik tarafından ücretsiz olarak sigortalanır. Bu, taşımacılık sürecinde meydana gelebilecek olası kazaları, hasarları veya kayıpları kapsar. 100.000.000 TL üzerindeki ürünlerin sigortası ise, müşteri tarafından yapılır. Taşıma işlemleri esnasında oluşabilecek tüm riskleri minimize etmek için firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman en güvenilir hizmeti sunmaya çalışır.
Bu özelliği ile Ceysem Lojistik, “Ankara Ambar Firmaları” arasında sigortalı taşımacılık hizmeti veren öncü kuruluşlardan biri olmuştur. Ankara Ambara eşya taşımacılığı konusunda güvenli, hızlı ve sigortalı hizmetlerimizle, sektördeki rakiplerimizden sıyrılarak, müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunma gayretindeyiz. İstanbul’dan Ankara’ya olan taşımacılık hizmetlerimizde, adresten ürün alımı ve adrese ürün teslim işlemlerimiz ücretsiz olup, firmamızın tüm araçları öz mal araçlar olup en fazla 5 yaşında araçlarla hizmet verilmektedir. Her türlü yükün taşınması için uygun araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile hizmetinizdeyiz. İstanbul’dan teslim alınan ürünler, Ankara Ambarı aracılığıyla tüm il ve ilçelere sigortalı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Böylece, taşımacılık sürecinde oluşabilecek riskler en aza indirilir ve müşteri memnuniyeti maksimuma çıkarılır. Ceysem Lojistik, sigortalı taşımacılık hizmetiyle, Ankara da ki ambar Firmaları arasında her zaman güvenilir ve tercih edilen bir firma olmayı sürdürmektedir.

İstanbul alım noktaları

Ceysem Lojistik olarak İstanbul’da geniş bir hizmet ağına sahibiz. Şehrin her iki yakasında, Avrupa ve Anadolu’da stratejik olarak yerleştirilmiş depolarımızla, tüm İstanbul ilçelerine ulaşıyoruz. İster büyük bir ticaret merkezi olan Zeytinburnu olsun, ister Anadolu yakasının kalbi Kadıköy, isterse İstanbul’un en işlek ticaret merkezlerinden biri olan İkitelli olsun, tüm bu bölgelerden ürün alımı yapabiliyoruz. Ürün alımlarında herhangi bir adet sınırlamamız yoktur.
İstanbul’dan aldığımız tüm ürünler, Ankara’nın her ilçesine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılıyor. Tüm bu süreçte, ürünlerinizin güvenliği ve zamanında teslim edilmesi en önemli önceliğimizdir. Bu yüzden tüm araçlarımız kurye ile donatılmıştır ve taşıma işlemleri esnasında eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için deneyimli personel tarafından titizlikle istiflenir. Ayrıca firmamızın tüm araçları öz mal araçlar olup, araç yaş standardı 5’tir. Bu sayede araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta ve taşımacılık sürecinin sorunsuz ve kesintisiz ilerlemesini sağlamaktayız. Ceysem Lojistik olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktayız. İstanbul’un her noktasında bulunan depolarımız ve geniş hizmet ağımız ile lojistik sektöründe öne çıkmayı sürdürüyoruz.

Ankara teslimat yerleri

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve önemli bir ticaret merkezi olduğundan, Ceysem Lojistik olarak geniş bir teslimat ağına sahibiz. İstanbul’dan alınan her türlü yükü, Ankara’nın tüm il ve ilçelerine, hatta her sokak ve caddesine teslim edebiliyoruz. Her ne kadar bazı kişiler “Ankara Ambar nerde?” diye sorsa da gerçekte ambarımız sizin kapınız kadar yakındır. Çünkü hizmetlerimiz kapıdan kapıya taşımacılık üzerine kuruludur. İster 1 koli, ister 100 koli olsun, teslim alınan tüm ürünler 2 gün içerisinde Ankara Ambarda belirtilen adrese hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılır. Taşıma işlemlerimizde, ürünlerin güvenli bir şekilde istiflenmesinden, araçların yükü almasına, adreslere teslimatına kadar tüm süreçler, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından dikkatle yürütülür.
Ek hizmetler olarak, ürünlerin katlara çıkarılması, depolara taşınması ve raflara yerleştirilmesi gibi hizmetleri de sunuyoruz. Bu hizmetler, isteğe bağlı olarak ekstra bir ücret karşılığında sağlanır. Tüm bu hizmetlerimizle, teslimat sürecini mümkün olduğunca sorunsuz ve müşteri odaklı hale getirmeye çalışıyoruz.

Parsiyel taşımacılık

Ceysem Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve lojistik sürecini daha verimli hale getirmek adına Parsiyel Taşımacılık hizmetini de sunmaktadır. Parsiyel taşımacılık, farklı müşterilerden alınan yüklerin aynı araçta toplanarak belirlenen adrese teslim edilmesi hizmetidir. Bu, düşük hacimli yüklerin maliyetlerini azaltırken aynı zamanda çevre dostu bir taşımacılık şeklidir. Bu hizmetimiz, daha küçük yükleri olan müşterilerimiz için idealdir. Birçok farklı müşterinin yüklerini aynı araçta birleştirerek, taşıma maliyetlerini düşürür ve operasyonel verimliliği artırırız. Her bir müşterinin ihtiyaçlarına özel olarak planlanan bu hizmet, kargo sürecini daha hızlı ve daha düşük maliyetli hale getirir.
Parsiyel taşımacılık hizmetimiz, müşterilerimize geniş bir yelpazede faydalar sunar. En önemli avantajlarından biri, bu hizmetin yüklerin daha hızlı teslim edilmesini sağlamasıdır. Çünkü birçok yükü aynı seferde taşıdığımız için, bu da daha hızlı teslimatlar anlamına gelir. Ayrıca, bu hizmet sayesinde taşıma maliyetlerinde ciddi bir azalma yaşanır. Daha az yük taşıyan müşterilerimiz için bu, önemli bir maliyet avantajı sağlar. Parsiyel taşımacılık hem ekonomik hem de çevresel anlamda birçok avantaja sahiptir.

Depolama

Müşterilerinin taşımacılık ihtiyaçlarına çözüm sağlamanın yanı sıra, geniş ve güvenli depolama hizmeti de sunmaktadır. Türkiye genelindeki depolarımız, müşterilerimize geniş ve güvenli bir depolama alanı sağlar. Ürünlerinizi güvende tutmak ve gerektiğinde hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştirmek için tüm depolarımız, son teknoloji güvenlik sistemleri ve profesyonel depo yönetim ekipleri ile donatılmıştır. Depolama hizmetlerimiz, yüklerinizi güvenle saklamanın yanı sıra, aynı zamanda ürünlerinizi düzenli ve verimli bir şekilde işlemenizi sağlar. Müşterilerimiz, depolarımızın kullanımı konusunda tam esneklik sunarız. İster kısa dönemli ister uzun dönemli depolama ihtiyaçları için, biz size uygun bir çözüm sunabiliriz.
Depolarımız, modern ve yüksek kapasiteli taşıma ekipmanları ile donatılmıştır. Bu ekipmanlar sayesinde, ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde depolara taşıyabilir ve çıkarabiliriz. Ayrıca, tüm depolarımızda eşyalarınızı güvende tutmak için kapsamlı güvenlik önlemleri alınmıştır. Depolama hizmetlerimiz, ürünlerinizin güvenliği ve etkin bir şekilde yönetilmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmadan işinizi genişletmenize yardımcı olur. Bizimle işbirliği yaparak, tedarik zinciri yönetim sürecinizi sorunsuz ve verimli bir hale getirebilirsiniz.
İstanbul Avrupa Depo: 20.000 m2 kapalı alan
İstanbul Anadolu Depo: 15.000 m2 kapalı alan
Ankara Depo: 10.000 m2 kapalı alan

Ankara ambarı Zeytinburnu

İstanbul’un en önemli ticari bölgelerinden biri olan Zeytinburnu’nda da bir ambarı ile hizmet vermektedir. Zeytinburnu ambarı, İstanbul’un her yerinden gelen ürünlerin toplandığı ve Ankara Ambara gönderilmek üzere organize edildiği bir merkezdir. Ürünlerin toplanma, kontrol edilme ve sevkiyatı için bu ambar hem müşterilerimiz hem de bizim için son derece önemli bir noktadır. Ankara Ambarı Zeytinburnu, İstanbul’un tüm ilçelerinden ürün alımını gerçekleştirir. Gerek parsiyel gerekse komple taşımacılık hizmetlerimizde, ürünlerin en güvenli ve etkin şekilde sevk edilmesini sağlarız. Ürünler burada özenle istiflenir ve taşıma için en uygun araca yüklenir. Tüm bu işlemler uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.
Ürünlerin teslimat sürecinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için, Zeytinburnu ambarımızda detaylı bir kontrol ve düzenleme süreci uygulanır. Taşınacak ürünlerin cinsi, miktarı ve teslimat adresi doğrulanır ve taşıma süreci boyunca ürünlerin güvenliği ve teslimatın zamanında yapılmasını garanti ederiz. Zeytinburnu ambarımız, tüm bu işlemlerin yanı sıra, müşterilerimize güvence ve hızlı hizmet sunmak için son teknoloji ile donatılmıştır. Öz mal araçlarımız, modern yükleme ve boşaltma ekipmanlarımız ve deneyimli personelimiz ile Ceysem Lojistik, müşterilerine en üst düzeyde hizmet vermeyi hedefler. Bu ambarımız sayesinde, Ankara Ambara yapılacak tüm gönderimler hızlı, güvenli ve etkin bir şekilde gerçekleştirilir.

Ankara ambarı Anadolu yakası

Ceysem Lojistik, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan müşterileri için Ankara ambarı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet, Anadolu Yakası’ndan Ankara Ambara yapılan tüm nakliyat işlemlerini kapsar. Taşıma işlemleri, ürünlerin müşteri tarafından belirlenen adresten alınması ve Ankara’daki istenen adrese zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesi esasına dayanır. Ankara Ambarı Anadolu Yakası’ndan toplanan tüm ürünler, firmamızın deneyimli ve uzman ekibi tarafından özenle paketlenir ve taşıma araçlarına yüklenir. Ürünlerin güvenli bir şekilde taşınabilmesi için, her ürün tipine uygun taşıma ekipmanları ve yöntemleri kullanılır.

Anadolu yakası Ankara ambarı hizmetini yıllardır sunmaktayız Anadolu yakası tüm ilçelerden adresten ürün alımı yapmaktayız Kadıköy , Tuzla , Gebze , Kartal , Sancaktep , Sultanbeyli , Ümraniye , Üsküdar ve diğer tüm ilçelerden adresten ürün alımı yapmaktayız.

Ankara ambarı ikitelli

İkitelli, İstanbul’da yoğun bir ticari faaliyetin olduğu bir bölgedir ve Ceysem Lojistik firmamız bu bölgedeki ambarıyla hizmet vermektedir. İkitelli’deki ambarımız, İstanbul’da hizmet verdiğimiz önemli bir alım noktasıdır. Her türden ürün, Ankara Ambarı İkitelli’den toplanır ve Ankara’ya sevk edilir. Buradaki hizmetimiz de diğer bölgelerde olduğu gibi kapıdan kapıya taşımacılık prensibi üzerine kuruludur.

İkitelli Ankara ambarı her gün Ankara ya teslimat hizmeti vermektedir bugün alınan malzemeler ertesi gün Ankara da adrese teslim edilmektedir. İkitelli tüm sanayi sitelerinden adresten ürün alımı yapmaktayız. Atatürk oto sanayi sitesi , Güngören Bağcılar sanayi sitesi , Aykosan , Tormak sanayi sitesi , Dersan koop , Biksan , Çevre sanayi sitesi ve diğer tüm sanayi sitelerinden adresten ürün alımı yapıp Ankara ya güvenli bir şekilde sevk ediyoruz.

Ankara nakliyat

Ankara nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde İstanbul’dan Ankara’ya olan taşıma ihtiyaçlarınızı, profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuzla karşılamaktayız. Ürünlerinizin İstanbul’dan alınarak Ankara’daki belirlenen adrese güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi esasına dayanan Ankara nakliyat ambarı hizmetlerimiz, farklı boyut ve türdeki eşyalarınızın taşınmasını kapsamaktadır.
Ankara ambar kargo iletişim konusunda, İstanbul ve Ankara arasında taşımacılık hizmeti sunan profesyonel ekibimiz, tüm soru ve taleplerinizi yanıtlamak için sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerimizle açık ve etkin bir iletişim kurmayı hedefleyerek, taşıma sürecinin her aşamasında bilgilendirme ve destek sağlıyoruz. Ambar kargo fiyatları konusunda ise, taşıma hizmetlerimizin fiyatları taşıma boyutuna, ağırlığına, taşıma mesafesine ve ek hizmetlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak Ceysem Lojistik olarak, sektör standartlarının altında ve rekabetçi fiyatlarla hizmet verme politikası gütmekteyiz.

Ankara ambarı istoç

İstoç, İstanbul’un en büyük ticaret merkezlerinden biridir ve Ceysem Lojistik olarak burada da bir ambarımız bulunmaktadır. İstoç’tan toplanan ürünler Ankara’ya sevk edilir ve teslimatlar, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir. Ankara Ambarı İstoç, firmamızın İstanbul genelindeki etkin lojistik ağına önemli bir katkı sağlar ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışır.

İstoç ambar kargo hizmetlerimiz günlük çıkışlar ile Ankara da ertesi gün adrese teslim edilmektedir. İstoç bölgesinin en hızlı ambar kargo firması olmanın haklı gururuyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ankara ambarı İstanbul

Ankara ambarı hizmetimiz, İstanbul’daki depolarımızdan başlar ve Ankara’daki belirlenen adreslerde son bulur. İstanbul’dan alınan tüm ürünler, kapıdan kapıya taşımacılık hizmetimiz ile Ankara’ya ulaştırılır. İstanbul ve Ankara arasında güvenilir ve hızlı bir lojistik köprü kurarak, müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. Firmamızın geniş araç filosunda her türlü yüke uygun çözümler sunabilmek amacıyla farklı tür ve büyüklükte araçlar bulunmaktadır. Açık kasa, kapalı kasa, uzun şase, kısa şase, kamyonet, minibüs, kamyon ve tır gibi çeşitli araçlarımızla her tür ve boyuttaki yükünüzü güvenle taşıyabiliriz.
Ceysem Lojistik olarak, koli, çuval, palet, bidon, tank ve kanunen taşınmasında sakıncası olmayan ve yanıcı olmayan her türlü malzemeyi taşımaktayız. Bu çeşitlilik, müşterilerimize taşımacılık hizmetlerimizle maksimum esneklik sunmamızı sağlar. Acil taşımacılık hizmetimizle, müşterilerimizin acil gönderi ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bu kapsamda, ekspres araçlarımızla hızlı ve zamanında teslimatlar gerçekleştiriyoruz.
Depolama hizmetlerimizle, Türkiye’nin tüm illerinde bulunan antrepolarımızda, müşterilerimizin ürünlerini güvenli bir şekilde saklayabiliyoruz. Profesyonel depo yönetim ekiplerimiz ve son teknoloji güvenlik sistemlerimizle, ürünlerinizi güvenli bir şekilde saklıyor ve ihtiyaç duyulduğunda hızlı bir şekilde teslimatını gerçekleştiriyoruz. Bütün bu hizmetlerimizle, müşterilerimize lojistik alanında uçtan uca, güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Ceysem Lojistik, taşımacılık hizmetlerinde müşteri memnuniyetini her zaman önceliğine almaktadır.

Hizmet Özellikleri
  • Ücretsiz adresten alım garantisi
  • Ücretsiz adrese teslim garantisi
  • Tüm gönderileriniz sigortalı olarak taşınır.
  • Online kargo takibi

Firmamız sabah 08:00 itibariyle akşam 19:00 a kadar sizlerin yüklerinizi İstanbul dan Ankara ya taşımak için tüm güçleriyle çalışmaktadır.

Sıkça Sorulanlar
Teslimat süresi nekadar ?

Firmamız İstanbul da ürünlerinizi adresinizden aldıktan sonra 48 saat içerisinde Ankara da adrese teslim etmektedir.

Ürünler sigortalımı taşınmaktadır ?

Firmamız adresten alınan tüm ürünleri 100.000.00 TL ye kadar sigortalı olarak taşımaktadır daha yüksek meblağlı gönderileri kendiniz sigortalamanız gerekmektedir.

Neden sizi tercih edelim ?

Çünkü ekibimizde çalışan tüm personel yıllardır sektörde çalışan kalifiye personeldir alanında uzman ekibimiz mevcuttur.

Sizlere her zaman daha iyi hizmet nasıl sunarız düşüncesiyle her yeni güne uyanıyoruz.

Ankara ambar kargo hizmetleri
7 / 24 Müşteri temsilcisi
Siz değerli müşterilerimize fiyat teklifi , kargo takibi ve diğer tüm konularda destek olmak için müşteri temsilcilerimiz aramanızı bekliyor.
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?